На Донбасі триває підготовка повного відведення військ

Уздовж всієї лінії розмежування в Донецькій і Луганській областях проводяться підготовчі заходи з відведення військ.

Про це заявив командувач операції Об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко у Краматорську на зустрічі з координаторкою системи ООН з гуманітарних питань, постійним представником Програми розвитку ООН в Україні Оснат Лубрані, повідомляє пресцентр штабу ОС у середу, 18 вересня, - передає Новинарня.

“На сьогодні проводяться підготовчі заходи з відведення військ уздовж всієї лінії розмежування. Таке завдання визначено начальником генерального штабу Збройних сил, міністром оборони та главою держави”, – сказав генерал Кравченко.

“Ми до цього готові заради покращення життя наших громадян та, зрештою, все буде залежати від дзеркальних дій з протилежного боку”, – додав КОС.

Варто зазначити, що ці заяви генерала Кравченка не були головним інформаційним приводом у повідомленні пресцентру ОС, а лише пересічними темами розмови з координаторкою від ООН.

“Під час брифінгу сторони обговорили актуальні питання захисту цивільного населення в районах, де ведуться бойові дії, та консолідації зусиль щодо подальшого надійного захисту мешканців, які проживають упритул до лінії зіткнення. Також пані Оснат Лубрані висловила впевненість у тому, що плідна співпраця продовжуватиметься, зокрема, в межах усталеного механізму цивільно-військової координації”, – ідеться на початку пресрелізу.

Серед іншого, командувач ОС Володимир Кравченко “наголосив на тому, що в гуманітарній сфері відбулися зрушення на краще”.

“На Станиці Луганській тривають активні підготовчі роботи до початку робіт з відновлення мосту: підготовлено майданчик під будівельну техніку та для розміщення будівельних матеріалів. Вже розширено та відновлено дорожнє покриття під’їзної дороги. Незабаром заплановано запустити додатковий автобус, щоб перетин лінії зіткнення для наших громадян був ще простішим та комфортнішим”, – сказав командувач.

Також він розповів про перспективи створення безпечних районів навколо населених пунктів Золоте та Петровське після розведення військ у цих районах.

армія донеччина війна луганщина

Знак гривні
Знак гривні