Хайповий письменник Харарі приєднав Крим до Росії, щоб - стежте за руками - не грати на руку Кремлю

Розкручений письменник Юваль Ной Харарі, який приїхав оце до Києва, каже: в російському виданні його книги "21 урок для XXI століття" він дав згоду видавцеві змінити деякі формулювання щодо Криму і Путіна на зручні Кремлю.

Харарі каже, що вибрав варіант з адаптацією, тому що по-перше, невихід книги в РФ тільки на руку "російському режиму", по-друге, зміни "не настільки важливі", оскільки книга - про глобальні проблеми, а не лише про Україну і Росію.

Про це він сказав на форумі "Ялтинська європейська стратегія" (YES) в Києві, - передає УП.

В англійському виданні, в розділі "Постправда", автор наводив у приклад фейки, які озвучував Володимир Путін, заперечуючи присутність російських військ у Криму. А в російській адаптації автор натомість бичує Дональда Трампа і його заяви.

У розділі "Війна" в оригінальній версії йшлося про "завоювання Криму" Росією і про те, що Москва "вселила страх у серця людей". А в російському виданні замість цього читачі зустрічали пасаж про те, що сталося "возз'єднання Криму з Росією".

Юваль Ной Харарі - розкручений ізраїльський історик і футуролог, якого не раз критикували за "сенсаційні" заяви, не підтверджені нічим: "As one reads on, however, the attractive features of the book are overwhelmed by carelessness, exaggeration and sensationalism. There's a kind of vandalism in Harari's sweeping judgments, his recklessness about causal connections", - ішлося в огляді його книги.

маразм крим говорильня окупація агресія анексія історія

Знак гривні
Знак гривні