На весіллі в Сен-Тропе помітили Богдана і скандального забудовника Вавриша

Нареченого - Андрія Довбенка - називають "смотрящим" за Мін'юстом. На його весіллі у французькому Сен-Тропе, крім керівника Офісу президента Андрія Богдана, помітили відомого забудовника Андрія Вавриша. Про це повідомили журналісти проєкту "Наші гроші з Денисом Бігусом". Зазначається, що Богдан і Вавриш були на весіллі три дні, зокрема на День Незалежності України.

Богдан прибув на весілля 22 серпня, коли молодята влаштовували так зване «пре-паті». Третій день святкувань припав на День Незалежності. І поки Президент Володимир Зеленський приймав офіційні делегації і був присутній на параді в центрі міста, керівник його Офісу відпочивав на приватній яхті.

Андрію Довбенку приписують вплив на кадрові призначення та «вирішення питань», зокрема з державними реєстраторами, у виконавчій службі та з продажем арештованого майна. Детальніше про вплив Довбенка за попередньої влади дивіться в матеріалі "Темний бік Мін'юсту".

Його обраниця – юристка Ганна Огренчук. Кілька тижнів тому її було призначено до комісії з питань правової реформи, куди увійшла низка наближених до Андрія Богдана людей. Склад комісії затверджений указом Зеленського, а за його формування, судячи з документу, відповідав Богдан.

Крім Андрія Богдана, на весіллі Довбенка був присутній забудовник Андрій Вавриш, який раніше презентував проект перенесення офісу президента в ''Український дім''.

Андрій Вавриш раніше обіймав посаду заступника директора Департаменту містобудування КМДА. За словами мера Києва Віталія Кличка, Богдан нав'язував йому Вавриша як "смотрящого" за Києвом.

Також повідомлялося, що Вавриш будує в Одесі чотири висотки на землях курортного призначення, а проєкт більш ніж удвічі перевищує дозволену висотність. В Києві Вавриш побудував елітний ЖК на ділянці ГПУ в обмін на 17 квартир на околиці столиці.

Використано бекграунд Лівого берега

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка. Для переказу коштів клікайте сюди

вавриш богдан

Знак гривні
Знак гривні