Бойовики облаштовують приховані вогневі позиції в сірій зоні

Російські окупаційні війська та їхні найманці облаштовують приховані вогневі позиції протитанкових ракетних комплексів і великокаліберних кулеметів із заглибленням у "сірій зоні". Про це повідомив на брифінгу представник Міноборони Максим Праута.

"За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, загалом з початку дії режиму всеохоплюючого, стійкого та безстрокового припинення вогню, російсько-окупаційні війська демонструють дотримання домовленостей щодо припинення вогню протягом світлої пори доби та під час роботи представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях. Водночас, противником здійснюється обладнання прихованих вогневих позицій протитанкових ракетних комплексів та великокаліберних кулеметів із заглибленням у т.зв. "сіру зону" та сполученням з основними позиціями підземними проходами", - сказав спікер.

Він додав, що контроль за наявністю необлікованих зброї та боєприпасів у підрозділах російсько-окупаційних військ здійснюють співробітники ФСБ РФ під виглядом представників т.зв. "міністерств державної безпеки республік".

Вибірка: Цензор

війна донеччина луганщина

Знак гривні
Знак гривні