В які країни їдуть українці та що пропонують роботодавці (ІНФОГРАФІКА)

Аналітичний центр RIA.com проаналізував топ-5 країн, де українці найбільше переглядають вакансії. Лідерами залишаються Польща і Чехія. Російський ринок праці українцям уже майже не цікавий.

Польща на першому місці в списку країн, де українці планують працювати. Найпопулярнішими вакансіями є різнороби на склади і заводи, а також водії, рідше – зварювальники. В середньому роботодавці пропонують потенційним претендентам 23 500 грн.

На другому місці в списку — Чехія. У порівнянні з минулим роком вакансіями в цій країні цікавиться вдвічі більше громадян. Роботодавці шукають різноробів на заводи і склади. Середня заробітна плата — 23 000 грн.

Третє місце посіла Німеччина. Інтерес до цієї країни також збільшився, порівняно з минулим роком. Привертає українців зарплата, яка вдвічі більша, ніж у двох попередніх країнах. В середньому роботодавці пропонують 47 800. Шукають робітників на фабрики.

Далі в списку — Литва. Тут найбільше шукають водіїв і дорожніх працівників. В середньому пропонують оклад в розмірі 24 900 грн.

Завершує список 5-ти популярних країн для роботи Ізраїль. Найбільше шукають в цій країні зварювальників та будівельників. Середній оклад — 43 000 грн.

Цікава колись Росія втратила свої позиції. У порівнянні з минулим роком, кількість переглядів вакансій в цій країні впало в десять разів.

***

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка. Для переказу коштів клікайте сюди

інфографіка робота

Знак гривні
Знак гривні