Знайшовся перший політик - і це жінка, яка відповіла Зеленському, що і її теж обрав народ (ВІДЕО)

"Доведеться вам зі мною виживати, з малоросом - ну якось так", - відреагував Зеленський, коли йому повідомили, як його раніше називала голова Миколаївської облради:

"Я теж обрана народом", - сказала, зокрема, президентові Вікторія Москаленко. Вони довго сперечалися про те, хто малорос, а хто українець, і про те, що їм треба це довести.

Нагадаємо, Зеленський під час того самого візиту вишпетив в.о. голови Миколаївської ОДА і попросив його звільнитися за власним бажанням.

"Ви ж працюєте на них [миколаївців]! Ваша зарплата - це вони платять податки! Ви ж це розумієте? Структурно в голові потрібно все поміняти, щоб зрозуміти, звідки взагалі гроші. Якби ви не були першим заступником - я вам повірив би. А ви були першим заступником, усе прекрасно знаєте. Усі кажуть: Миколаїв - бандитське місто! Чому? Ви всі живете в цьому місті. Усі кажуть: лети до Миколаєва - це бандитське місто. Це нормально? Люди нормальні. Чиновники поводяться, як бандити, що тут незрозуміло?" - сказав президент.

При цьому Бонь, відповідаючи на питання журналіста, підтвердив, що не планував працювати в команді президента Володимира Зеленського.

"А навіщо ви працюєте? То напишіть заяву! Усе, повирішували. Так само тут у Миколаєві?" - сказав Зеленський.

"Якщо потрібно написати заяву за власним бажанням, я сьогодні готовий написати її", - відповів Бонь.

"То пишіть", - зажадав Зеленський.

При цьому він зізнався, що ще не має кандидата на посаду губернатора в Миколаєві.

"Немає поки що. Є у вас хороші хлопці тут, нормальні менеджери, які дійсно підняли бізнес?" - запитав він у присутніх.

За матеріалами НікВєсті, Лівий берег

миколаївщина курйоз

Знак гривні
Знак гривні