У Станиці Луганській почалося розведення сил. ЗСУ відвели підрозділи, чи відвели бойовики - неясно

Штаб операції Об’єднаних сил повідомив про перший етап відводу українських підрозділів під наглядом місії ОБСЄ у Станиці Луганській.

Відповідне повідомлення з’явилося на Facebook-сторінці штабу 26 червня, - передає УП.

"Опівдні українські військові відійшли з однієї з позицій, котра знаходилась перед КПВВ "Станиця Луганська". Все відбувалось під наглядом представників ОБСЄ, котрі були по обидві сторони", – зазначають у штабі.

Зазначається також, що за відведенням військ спостерігав особисто командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Сирський. За його словами, це перший етап відводу сторін від околиць станиці.

За сигналом сигнальних ракет з нашої сторони та сторони бойовиків наші військові покинули визначені ОБСЄ позиції.

"Наразі не відомо чи відвів своїх військових противник, за цим уже стежать представники наглядової місії ОБСЄ", – зазначають у штабі.

Також днями очікується приїзд представника України в Тристоронній контактній групі Леоніда Кучми для того, аби продовжити роботу з відведення сторін на визначені Мінськими домовленостями рубежі, вказано в повідомленні.

Російське видання ТАСС, посилаючись на представників незаконного збройного формування "ЛНР", повідомляє, що бойовики також розпочали розведення сил і засобів на ділянці номер один "Станиця Луганська".

"Я з дуже достовірних дипломатичних кіл знаю, як довбали Порошенка цим розведенням військ у Станиці Луганській. Поганий авторитарний і корумпований Порох не піддавався тиску чесних, прозорих і принципових західних політиків, яким потрібна була "історія успіху" на Донбасі, й вони вбачали її саме у розведенні в Станиці, - пише головний редактор Українського тижня Дмитро Крапивенко.

"Порошенкові дорікали, мовляв, не хоче виконувати Мінських угод, то як же тоді Заходу тиснути на Росію (вони ж так на неї тиснули, що два дні тому аж луснули в ПАРЄ).

Тепер, коли наші війська відвели, хто гарантує, що сепари не просунуться вперед? І що скаже на це Захід? Занепокоїться і засудить? А Зе що скаже? Дуже дякую?"

війна луганщина

Знак гривні
Знак гривні