У Затоці можуть ввести карантин на два місяці через випадок сказу

У курортному селищі Затока Білгород-Дністровського району Одеської області зафіксували випадок сказу у вуличної кішки. Через це там можуть ввести карантин на 60 днів.

Це вже схоже на диверсію: в Одесу теж рекомендують не їхати, бо там море цвіте й виділяються токсини

У Затоці виявили безпритульну кішку з агресивною поведінкою і рясним слиновиділенням. Певний час за твариною вели спостереження, коли кішка загинула, її доставили на експертизу до Одеси, де після необхідних аналізів підтвердили діагноз - сказ.

Під час учорашнього позачергового засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міськради було прийнято одностайне рішення про створення протиепізоотичної комісії, члени якої приймуть рішення про введення карантину на території селища.

Після виявлення небезпечного захворювання в Затоці введуть карантин терміном на 60 днів, упродовж якого всі собаки та кішки селища будуть щеплені в обов'язковому порядку. Крім того, на період дії карантину на територію Затоки заборонять ввозити тварин.

Головлікар Білгород-Дністровської міської лікарні Ігор Десятник зазначив, що на сьогодні в місті є 30 доз вакцин від сказу. Крім того, вакцину вводять людині тільки у разі важкої форми цього небезпечного захворювання.

Постраждалих і тих, хто контактував з хворою твариною, немає.

Засідання протиепізоотичної комісії відбудеться у Білгороді-Дністровському сьогодні.

Лівий берег

туризм медицина одещина

Знак гривні
Знак гривні