У психіатричній лікарні Одеси в пожежі загинули п'ять пацієнтів і медсестра (ВІДЕО)

Увечері 10 червня в Одесі виникла пожежа в психіатричній лікарні на вулиці Воробйова. За словами очевидців, жар був таким потужним, що горіли навіть дерева біля лікарні, пише Думская.

За даними ДСНС, о 23:26 пожежу ліквідували. З корпусу евакуювали 15 осіб. На місці пожежі виявили чотирьох загиблих. За попередніми даними, це медсестра і три пацієнти. Трьох людей шпиталізували у тяжкому стані з діагнозом "отруєння продуктами горіння". Пізніше стало відомо, що загинуло шестеро осіб: померло ще двоє постраждалих.

Горіло відділення, в якому проходили лікування ветерани Другої світової та Афганістану. Більшість могли самостійно пересуватися. Як стверджує головний лікар Анатолій Волощук, ґрати у відділенні встановлено тільки на вікнах приміщень, у яких зберігаються препарати.

Варто зазначити, це вже друга пожежа в цьому медичному закладі за останні два місяці. Минулого разу він горів 16 квітня. Тоді займання сталося в кімнаті денного стаціонару, звідти вогонь піднявся на дах. Вигорів дах над цією кімнатою і дах над їдальнею. Жертв і постраждалих тоді не було.

Лівий берег

одеса пожежа

Знак гривні
Знак гривні