ЗСУ випробували нову ракету Вільха (ВІДЕО)

Сьогодні на полігоні ЗСУ на півдні країни відбувся черговий етап випробувань українських ракет підвищеної дальності «Вільха - М» та ракет з касетною бойовою частиною «Вільха - Р».

Олександр Турчинов, якого цитує Ukrmilitary, зазначив, що випробування будуть продовжуватися до кінця тижня, зокрема, повинні відбутися пуски крилатих ракет мобільного комплексу «Нептун» і висловив сподівання, що вони також відбудуться вдало.

“Українські науковці та виробничники продовжують виконувати завдання з реалізації ракетної програми, мета якої до кінця року прийняти на озброєння ракети “Вільха-М”, “Вільха-Р” та мобільний комплекс крилатих ракет “Нептун”. Сподіваюся що, незважаючи на кадрові зміни в секторі безпеки і оборони України, ракетні проекти будуть виконуватися за затвердженим планом, і робота по зміцненню обороноздатності нашої держави не зупиниться".

Прес-служба Генштабу повідомила, що випробування проводилися на дистанціях до 125 км.

Присутній на випробуваннях Міністр оборони Степан Полторак зауважив, що випробування пройшли успішно, а з серпня по жовтень планується провести державне випробовування і поставити нові ракети на озброєння Збройних Сил України.

армія зброя технології

Знак гривні
Знак гривні