Підготовка до включення автономії Л/ДНР у склад України? Богдан говорить, що питання про мир з Росією варто винести на референдум

У команді президента Володимира Зеленського обговорюють можливість винесення питання про укладення домовленостей з Росією про мир у війні на Донбасі на всенародний референдум.

"Сам Володимир Зеленський декларував у своїх виступах, що ми розглядаємо питання оформлення якихось домовленостей і винесення їх на референдум. Все-таки мають не тільки політики говорити, а й народ. Ми розглядаємо винесення питання про досягнення мирних домовленостей з Росією на народний референдум, щоб не тільки депутати проголосували і президент прийняв рішення, а народ прийняв рішення, і суспільство дало оцінку", - сказав новий голова Адміністрації Президента, Андрій Богдан.

Говорячи про те, які існують у команді Зеленського "червоні лінії" на переговорах із РФ, Богдан зазначив: "Є дуже хороше правило, яке є у дипломатів, - не фіксувати свої "червоні лінії", коли йдеш на переговори. Ця практика напрацьована досвідом століть, а не миттєвим бажанням отримати рейтинг", - підкреслив глава АП.

Все це може означати, що Зеленський чи його покровитель Коломойський ведуть закулісні переговори з Москвою і готують грунт для легітимізації своїх домовленостей через референдум. Адже питання повернення Донбасу має безліч нюансів, і їх ніяк прописати у бюлетені для референдуму. Так само у подібних референдумах можуть використовуватися маніпулятивні питання, які мають багато тлумачень, а а потім влада інтерпретує їх так, як їй вигідно.

Цензор

війна донбас богдан реванш

Знак гривні
Знак гривні