ЗМІ: Порошенко присвоїв звання генерала своєму охоронцю

Охоронець президента Порошенка отримав звання генерала лише через тиждень служби в Головному управлінні розвідки. Оформлення Федорова в управлінні розвідки могло бути зроблено з метою засекретити указ про присвоєння звання.

Охоронець президента Петра Порошенка отримав звання генерал-лейтенанта і посаду у військовій розвідці. Про це повідомив головний редактор "Цензора" Юрій Бутусов на своїй сторінці в Фейсбуці.

"Генеральський рекорд Петра Порошенка - нове звання всього за один тиждень вислуги у військовій розвідці отримав охоронець Юрій Федоров. 3 травня президент Порошенко звільнив з посади начальника служби безпеки президента Управління державної охорони генерал-майора Юрія Федорова. Далі своїм указом президент призначив Федорова заступником начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України. 13 травня секретним указом військовому розвіднику Юрію Федорову присвоєно звання генерал-лейтенант", - написав Бутусов.

За словами журналіста, Федоров фактично продовжує керувати охороною президента, і на цій посаді йому вже не можна було присвоїти більш високе звання.

Журналіст також звернув увагу на те, що рішення про представлення до звання прийшло від міністра оборони Степана Полторака, а не від безпосередньо начальника, голови ГУР. Також Бутусов відзначає, що оформлення Федорова в управлінні розвідки було зроблено з метою засекретити указ про присвоєння звання.

"Присвоєння звання Федорову - один з рекордів військової кар'єри в Україні - всього тиждень значився в ГУР МО - і вже "заслужив "нове звання", - написав журналіст.

Напередодні стало відомо про присвоєння генеральських звань заступнику глави СБУ Павлу Демчині і першому заступнику секретаря РНБО Сергію Кривоносу, який зняв свою кандидатуру на виборах на користь Порошенка.

скандал порошенко

Знак гривні
Знак гривні