«Україна - не номер у єгипетському готелі». Порошенко подякував Зеленському, що той бодай заговорив сам, а то досі це робив Коломойський

"Україна – це не номер у єгипетському готелі, як здається пану Зеленському. Передача влади – це складний і відповідальний процес. І Петро Порошенко прагне здійснити його згідно з європейською традицією, так, як це прийнято в демократичних країнах".

Вчора новообраний президент звинуватив чинного, порівнявши його з туристом:


ЗМІ пишуть, що Зеленський готується розпустити Раду. Це підтверджується його поспіхом - але може бути блефом задля рейтингу (ВІДЕО, ДОКУМЕНТ)

АП нагадала: Президент України Петро Порошенко з повагою ставиться і до вибору українців, і до позиції найвищого законодавчого органу.

Для нього прийнятна будь-яка дата інавгурації, яку визначить Верховна Рада, позаяк це належить до її компетенції.

До моменту інавгурації нового Президента Петро Порошенко залишається чинним главою держави і несе відповідальність за ситуацію в країні, виконуючи свої обов’язки згідно з духом та буквою Конституції України.

Порошенко підтверджує своє запрошення Володимиру Зеленському, озвучене ще 30 квітня – не чекаючи інавгурації, провести зустрічі для того, щоб обговорити найважливіші питання життєдіяльності країни, так само як і будь-які інші питання, пов’язані з передачею повноважень і відповідальності.

Відтак, в команді Петра Порошенка не сприймають жодних претензій щодо нібито затягування інавгурації.

Водночас вважають позитивним сам факт того, що обраний Президент порушив, нарешті, монополію Ігоря Коломойського на публічне формування порядку денного нової влади і хоча б у чомусь продемонстрував власну позицію… Можливо, навіть без консультацій із їхнім спільним адвокатом.

вибори-19 зеленський коломойський порошенко

Знак гривні
Знак гривні