Савченко прийшла в Раду. Без зброї (ФОТО)

Депутат Верховної Ради Надія Савченко (позафракційна) прийшла на засідання парламенту у вівторок. Депутат натепер перебуває на своєму місці в залі засідань.

Савченко заявила, що підтримуватиме Володимира Зеленського, передає кореспондент LB.ua. У Зеленського наразі не коментували, чи потрібна їм така підтримка.

"Я не буду в опозиції до нового президента. Мені вистачило почитати його передвиборну програму, там є багато пунктів, про які я говорила ще три роки тому... У цьому я буду підтримувати Зеленського», - заявила вона.

Савченко зазначила, що "залишається в політиці", де буде не одна, а разом з колегами її команди на основі суспільно-політичного руху "Надії Савченко".

Нагадаємо, броварський міськрайонний суд Київської області відпустив Савченко з-під варти минулого тижня. Савченко проходить підозрюваною у справі про підготовку теракту і державну зраду.

30 липня 2018 року Генеральна прокуратура і Служба безпеки України завершили розслідування кримінального провадження стосовно Савченко та Рубана за підозрою в тероризмі.

Рада савченко

Знак гривні
Знак гривні