Порошенко здав аналізи міжнародним антидопінговим експертам. А Зеленський ні

Президент України Петро Порошенко вдруге за останній тиждень на НСК «Олімпійський» у Києві здав аналізи, цього разу представникам незалежної Добровільної антидопінгової асоціації (VADA).

Ґітте Педерсен, експерт Добровільної антидопінгової асоціації (VADA), на НСК «Олімпійський», у присутності боксера Володимира Кличка (праворуч), пояснює процес тестування журналістам

Про це пише Радіо Свобода.

Порошенко заявив, що не знає, хто оплачував проведення аналізів, матеріал для яких у нього брали фахівці Добровільної антидопінгової асоціації (VADA).

«Хто хотів почути, скільки це коштує і скільки за це платять, – я про це не знаю і це точно не я», – сказав Порошенко на НСК «Олімпійський» 10 квітня, відповідаючи на запитання Радіо Свобода.

Раніше колишній український боксер Володимир Кличко закликав кандидатів на посаду президента України Петра Порошенка і Володимира Зеленського 10 квітня між 15 та 18 годиною прибути на НСК «Олімпійський» і здати аналізи представникам VADA.

У штабі кандидата у президенти України Володимира Зеленського заявили, що він не буде здавати аналізи представникам VADA, організації, яка перевіряє на допінг професійних боксерів і бійців мішаних єдиноборств.

Суперник Петра Порошенка на повторному голосуванні 21 квітня, комік і керівник студії «Квартал 95» Володимир Зеленський 3 квітня висунув вимогу медичної експертизи обох кандидатів як передумову дебатів між ними, щоб «довести народові, що серед них немає ні алкоголіків, ні наркоманів».


При цьому сам він здав аналізи сумнівній компанії, пов'язаній з офшорами й Росією

вибори-19 дебатл медицина порошенко

Знак гривні
Знак гривні