Голова Одеської ОДА чомусь вважає, що Порошенко не мав права його відсторонювати

Відсторонений від посади голови Одеської ОДА Максим Степанов не згоден з рішенням Президента Петра Порошенка. Про це він заявив сьогодні на брифінгу.

"Голова Одеської ОДА перед вами, він ніяких заяв не писав і писати не планує", - сказав Степанов.

Він уточнив, що йому пропонували написати заяву про звільнення ще в п'ятницю, 5 квітня, але він відмовився.

Степанов назвав указ про відсторонення "дуже дивним" і вважає, що цей документ не має нічого спільного з законодавством. "З'явився указ про відсторонення від посади. Дуже дивний документ, який, на моє переконання і на переконання юристів, не має нічого спільного з законодавством України. Він вийшов за повноваження президента, записані в Конституції", - додав Степанов.

Зацитуємо Конституцію: Голови місцевих державних адміністрацій призначаються на посаду і звільняються з посади Президентом України за поданням Кабінету Міністрів України.

Нагадаємо, сьогодні вранці стало відомо про відсторонення від посади голови Одеської ОДА Максима Степанова. Відповідний указ від 6 квітня опубліковано на сайті Президента.

Про причини наразі не повідомляють.

Неофіційна інформація про відставку Степанова з'явилася в ЗМІ напередодні ввечері, остаточне звільнення нібито має відбутися 10 квітня після подання Кабінету Міністрів.

Максим Степанов став губернатором Одеської області в січні 2017 року. До цього він п'ять років був директором державного підприємства "Поліграфічний комбінат "Україна" з виготовлення цінних паперів".

Нагадаємо, раніше голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв подав у відставку.

Лівий берег

одещина. президент

Знак гривні
Знак гривні