У Зеленського спростували чутку, пущену Найємом, що прем'єром у разі Зе перемоги стане Тимошенко

У штабі Зеленського спростували чутки про об'єднання з "Батьківщиною" і про призначення прем'єр-міністром України Юлії Тимошенко, якщо в президентських перегонах переможе кандидат у Президенти України Володимир Зеленський.

Про це під час брифінгу заявив спікер штабу Зеленського Дмитро Разумков.

"Про яке прем'єрство (Юлії Тимошенко. - Ред.) ми можемо зараз говорити, якщо прем'єрство - це насамперед угода і коаліція у Верховній Раді. За всієї поваги, але в Юлії Володимирівни не вистачає "багнетів". А партія "Слуга народу" у великому обсязі з'явиться тільки восени", - заявив Разумков.

Раніше народний депутат Мустафа Найєм у Telegram-каналі написав, що, за його інформацією, штаби кандидатів у Президенти Юлії Тимошенко і Володимира Зеленського ведуть переговори про об'єднання в другому турі президентських виборів. За однією з версій, лідер "Батьківщини" готова надати підтримку Володимиру Зеленському в обмін на підписання меморандуму про створення парламентської коаліції, головним завданням якої буде зміна законодавства і впровадження двотурової системи проведення парламентських виборів, написав Найєм.

Цензор

тимошенко зеленський

Знак гривні
Знак гривні