Зрада: Зеленський повторив позицію Путіна про миротворців на лінії розмежування

Кандидат в президенти України Володимир Зеленський виступив за введення миротворців ООН спочатку на лінію розмежування, і лише потім – на решту окупованих територій Донецької й Луганської областей. Про це Зеленський заявив 22 березня в інтерв’ю телеканалу ICTV.

«Домовитися з Росією, щоб на лінію розмежування ввести миротворців, а потім вони переходять на наступний етап – у малі міста, в села, а потім уже в Донецьк і Луганськ».

Розташування миротворців на лінії розмежування відповідає позиції Росії, озвученій, зокрема, Владіміром Путіним.

В той же час офіційний Київ відкидає такий шлях через побоювання, що розміщення миротворців спочатку на лінії зіткнення призведе до заморожування окупації територій за цією лінією. Президент Порошенко та інші українські посадовці наполягають на розміщенні блакитних шоломів ООН на всій окупованій території включно з лінією українсько-російського кордону.

Як відомо, 21 березня Зеленський заявив, що питання вступу України в ЄС і НАТО має вирішуватися на референдумі, а зміни до Конституції, які закріпили європейський та євроатлантичний курс України, назвав «політичними» й «передвиборчими».

Водночас Конституція України зі згаданими змінами визначає, що «Президент України є гарантом реалізації стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору» (ч.2. ст. 102) і не передбачає жодних референдумів для набуття такого членства.

Інтерв’ю Зеленського. Слова про миротворців з 23 хв 25 сек

Позиції України та Росії щодо миротворців

Заява Зеленського про потребу референдуму щодо вступу в ЄС і НАТО – після 20 хв

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка. Для переказу коштів клікайте сюди

зрада війна зеленський вибори-19

Знак гривні
Знак гривні