Шістдесятник Дзюба заявив, що на зло телебаченню підтримує Порошенка: Хай це буде наше протестне голосування

Академік НАН України, Герой України, відомий інтелектуал і шістдесятник, легендарний Іван Дзюба заявив, що голосуватиме за Петра Порошенка.

Про це йдеться в статті, опублікованій у газеті "Україна молода" 15 березня 2019 року.

Він називає своє голосування за Порошенка "протестним".

"Нині бачимо, як проти Петра Порошенка ополчилися найрізноманітніші політичні авторитети чудернацького пострадянського простору. Зрозуміло: вони проти, бо за своє кревне. Телеекрани та сайти сповнені шаленої ненависті й маячні, у брудних хвилях якої безнадійно потопають нечисленні уламки посутньої критики. За цих умов хочеться голосувати саме за Петра Порошенка. Порядком протесту проти нагнітання безуму", - стверджує Іван Дзюба.

"І прорахунки, і здобутки ми бачили в діяльності Президента Петра Порошенка. Ми бачили, як за час незалежності України нарешті ставали вагомішими здобутки, зміцнювалася національна державність і окреслювався магістральний напрямок руху: демократична і європейська Україна. Цей рух нині пов’язаний з іменем Президента Порошенка. Тому, незважаючи на критичне ставлення до окремих аспектів діяльності Президента (про що доводилося і говорити, і писати), - на президентських виборах-2019 голосуватиму за кандидатуру Петра Олексійовича Порошенка. І раджу голосувати за нього всім тим, хто хоче обнадійливої перспективи для України. І хай це буде наше промовисте протестне голосування - проти спроб дестабілізувати Україну, звернути її з європейського шляху, поглумитися з її дорогого нам імені", - стверджує академік Іван Дзюба.

Цензор

вибори-19 дзюба порошенко

Знак гривні
Знак гривні