Спростування фейку. Порошенко в Житомирі не тікав від людей, а йшов до них (ФОТО)

Прес-секретар президента Святослав Цеголко опублікував фото із зустрічі Петра Порошенка з людьми під час мітингу в Житомирі 11 березня, на яких видно, що Порошенко йде до юрби, а не втікає від неї, як про це написали численні російські та деякі українські ЗМІ.

повне фото

Натомість російські ЗМІ, а також "деякі" українські це фото обрізали та приписали фейкові заголовки:

Обрізане фото й підписи

Що характерно, Кореспондент відзначився

"Класичний фейк, коли фото підрізають", – написав прес-секретар Святослав Цеголко і виклав цілу серію фото того, що відбувалося насправді:

Про це написав також Леонід Шевчук – автор фотографій, які викликали жваве обговорення в соцмережах і пресі.

“Всім зрадофілам присвячується. Я – автор фото з Президентом, який ІДЕ ДО ЛЮДЕЙ! Не тікає, не йде геть, а іде в натовп тисяч людей, у тому числі й натовп з опонентами. Ці фото зроблені ДО мітингу, коли Порошенко тільки виходить до людей”, – зазначив Шевчук, запостивши у “Фейсбуці” низку світлин.

Фотограф також запевнив, що всі виставлені ним фото – без жодної корекції.


ОСЬ УСЯ СЕРІЯ, ВИКЛАДЕНА САМИМ АВТОРОМ ФОТО

Як повідомляють місцеві ЗМІ, на зустріч Порошенка з городянами в рамках його робочих поїздок областями прийшли кілька десятків молодих людей із маркуваннями “Національний корпус” та “Національні дружини” на верхньому одязі, які під час виступу президента вигукували гасла з вимогою покарати причетних до фінансових зловживань в “Укроборонпромі”. Пікетувальників від сцени відділяв кордон із правоохоронців.

пропаганда змі порошенко

Знак гривні
Знак гривні