Лещенко, Найєм, Заліщук виходять з БПП

Депутат Верховної Ради Мустафа Найєм написав заяву про вихід з фракції Блоку Петра Порошенка.

"Подав заяву про вихід з фракції БПП. Це - формальність. Ми вже давно по різні боки ціннісних барикад. Останні події це лише підтвердили. Я прийшов у політику після революції і навіть формально не хочу бути пов'язаний з тими, хто відкрито очолює контрреволюцію. За чотири з половиною роки я чув п'ятнадцять тисяч разів питання "чому ви в БПП?". У мене на це питання були відповіді, які, втім, мало кому здавалися переконливими. Тепер можна нікого ні в чому не переконувати. Цю сторінку перегорнуто", - заявив депутат.

Його колега депутат Світлана Заліщук теж написала заяву про вихід із фракції Блоку Петра Порошенка. Про це вона повідомила у фейсбуці.

"Люди часто запитували, чому не виходите. Вважаю, що мандат - це не квиток раба. За останні чотири роки мандат дав можливість боротися за важливі закони. Наприклад, закон про Антикорупційний суд. За інші закони, які були обіцяні в коаліційній угоді ще 2014 року, але потім спущені на гальмах. Далі не бачу можливості і сенсу мати будь-яку прив'язку до цієї абревіатури", - заявила Заліщук, яка входить у передвиборний штаб кандидата в президенти Анатолія Гриценка.

Депутат Сергій Лещенко теж опублікував у фейсбуці заяву з проханням виключити його з фракції.

Зараз Найєм, Лещенко і Заліщук разом із соратниками створюють суспільно-політичний рух "Дій з нами".

Зараз у фракцію БПП входять 135 народних депутатів.

Лівий берег

скандал заліщук Рада найєм лещенко

Знак гривні
Знак гривні