Депутату-радикалу дали 10 років за вбивство депутата-свободівця

Миргородський міськрайсуд Полтавської області визнав депутата Миргородської міськради від "Радикальної партії Ляшка" Хачатура Хачатряна винним у вбивстві колеги від ВО "Свобода" Олега Супруненка і засудив його до 10 років в’язниці.

Родичу Хачатряна і співучаснику вбивства Левону Марданяну суд дав 4 роки 6 місяців в’язниці, - додає УП.

До набрання вироком законної сили засуджені перебуватимуть під вартою.

"Цивільні позови потерпілих, цивільних позивачів задоволено частково. Стягнуто солідарно з засуджених на користь потерпілої – дружини померлого, 34 тисячі 125,37 гривень на відшкодування матеріальної шкоди завданої злочином, на користь потерпілих – батька та матері по 497 тисяч гривень кожному на відшкодування моральної шкоди", - йдеться в повідомленні.

У суді відзначили, що вирок законної сили ще не набрав та може бути оскаржений.

За даними слідства, Хачатрян організував напад на Супруненка, до чого залучив кількох осіб, підібрав знаряддя злочину та знайшов авто для втілення свого задуму.

Уночі 12 липня 2017 року Хачатрян зі спільниками влаштували засідку, де чекали на появу "свободівця".

Слідство встановило, що Хачатрян першим вибіг з засідки на дорогу, по якій велосипедом їхав Супруненко, збив "свободівця" з транспортного засобу.

Після цього Хачатрян зі своїм родичем Марданяном та громадянином "Г" нанесли металевими предметами, руками, ногами удари в область голови, тулуба та по кінцівках потерпілого.

У результаті отриманих травм Супруненко помер у лікарні 7 серпня 2017 року.

Миргородського місцевого депутата від ВО "Свобода" Олега Супруненка побили 12 липня 2017 року, 7 серпня він помер, так і не вийшовши з коми. Хлопцю було 29 років.

У вересні 2017 року Олег Ляшко повідомив, що за вбивство Супруненка затримали депутата Миргородської міськради від "Радикальної партії Ляшка" Хачатура Хачатряна.

У поліції повідомили, що за підозрою у вбивстві депутата від ВО "Свобода" Олега Супруненка затримали 3 осіб, серед яких і депутат Миргородської міської ради.

У 2018 році одного з нападників на Супруненка Олександра Гребенюка засудили до 7 років ув’язнення.

За даними ВО "Свобода", четвертий нападник Руслан Хачатрян (брат Хачатура Хачатряна) перебуває у розшуку.

кримінал полтавщина

Знак гривні
Знак гривні