Пояснювальну записку до проекту Мосійчука проти Супрун готували на комп'ютері депутата Опоблоку

Пояснювальну записку до проекту постанови народного депутата Ігора Мосійчука (фракція Ляшка) щодо "привласнення" Уляною Супрун повноважень міністра готували на комп’ютері депутата від Опоблоку Олександра Долженкова. Про це повідомляє «Центр протидії корупції». Мосійчук заперечує, але документ свідчить.

Водночас сам Мосійчук заявляє, що інформація ЦПК не відповідає дійсності. За його словами, він «навіть не вітається з регіоналом Долженковим», - пише Громадське.

«Я навіть не вітаюся з регіоналом Долженковим! ... Проект постанови і пояснювальної записки до неї готувала Тетяна Близнюк (Тетяна Кавепещенко) на моєму персональному комп’ютері у ВРУ, який ми отримали в 2014 році від апарату парламенту і готові хоч зараз надати його на експертизу», — написав Мосійчук у Facebook.

Олександр Долженков — народний депутат від Опозиційного блоку, який, за даними журналістів, підконтрольний олігарху Ренату Ахметову і є його довіреною особою.

8 лютого Мосійчук подав до Верховної Ради проект постанови щодо «відповідальності громадянки США Супрун Уляни Надії за порушення Конституції України та привласнення повноважень Міністра охорони здоров'я України».

Метою прийняття постанови є забезпечення «неможливості виконання обов’язків Міністра охорони здоров’я України громадянином іншої держави».

Нагадаємо, 5 лютого окружний адміністративний суд Києва заборонив очільниці Міністерства охорони здоров'я Уляні Супрун виконувати обов'язки міністерки охорони здоров'я до кінцевого рішення суду за позовом депутата «Радикальної партії Олега Ляшка» Ігоря Мосійчука про некомпетентність Супрун на посаді.

У МОЗ зазначили, що судова заборона на виконання обов'язків міністерки охорони здоров'я Уляні Супрун блокує доставку ліків на суму понад 633 мільйони гривень у медичні заклади.

Уряд вже подав клопотання про оскарження рішення щодо відсторонення Супрун з посту в.о. міністерки охорони здоров'я. Окружний адміністративний суд розгляне його 11 лютого.

Рада мосійчук супрун курйоз

Знак гривні
Знак гривні