Племінник Кисельова воював за ДНР і тепер у СІЗО в Німеччині

Племінник російського пропагандиста Дмитра Кисельова Сергій Кисельов перебуває в камері попереднього ув’язнення в Німеччині за обвинуваченнями, пов’язаними з російською агресією в Україні.

Про це йдеться у відповіді Верховного суду в Мюнхені на запит телеканалу OstWest, - передає Новинарня.

У листі сказано, що генпрокуратура Мюнхена обвинувачує Сергія Кисельова за статтями “підготовка злочину, що загрожує держбезпеці” і “порушення закону про контроль озброєння”.

“Передбачається, що обвинувачений планував участь у збройному конфлікті на території України з метою включення (частин) України до складу Росії”, – йдеться у відповіді суду.

Генпрокурор Мюнхена, серед іншого, звинувачує Кисельова в проходженні бойової підготовки на території Росії в серпні 2014 року.

Про те, що слідство має докази його участі в боях на Донбасі, у відповіді суду не згадується.

Про те, що Сергій брав участь у боях на Донбасі на боці бойовиків “ДНР” та російських окупантів, заявив в інтерв’ю Юрію Дудю сам його дядько – сумновідомий гендиректор агентства “Россия сегодня”, телеведучий Дмитро Кисельов. Він стверджував, що небіж безпосередньо воював за сепаратистів із вересня по грудень 2014 року, був заступником командира взводу та нагороджений медаллю “ДНР”. Після цього, за словами Кисельова, Сергій пішов у монахи.

На думку журналістів видання, інтерв’ю Дмитра Кисельова може стати доказом у справі проти його племінника.

Судові слухання в цій справі відбудуться наприкінці лютого.

Сергію Кисельову 48 років (народився 14 грудня 1970-го). За даними видання, він перебуває в Німеччині приблизно з 1996 року. Доти два роки служив у Казанському соборі РПЦ в Москві.

Сергій Кисельов (другий зліва)

донеччина кисельов тероризм

Знак гривні
Знак гривні