За різними опитуваннями, Порошенко, Зеленський і Тимошенко йдуть ніздря в ніздрю (ТАБЛИЦІ)

Так, Шоумен Володимир Зеленський вперше випередив лідерку ВО «Батьківщина» Юлію Тимошенко у рейтингу кандидатів у президенти.

Про це йдеться у соціологічному опитуванні групи «Рейтинг», яке проводили 16-24 січня 2019 року.

Водночас, за даними Соціса, КМІСа та Центру Разумкова - Петро Порошенко обігнав лідерку партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко.

Обидві компанії належать до небагатьох "тих, кому можна вірити" - на відміну від сотень "продавців рейтингів".

Найважливіше, що робить результат непередбачуваним: від 15% до 22% досі не визначились або відмовляються відповідати.

Дані групи Рейтинг

За Зеленського на виборах президента України готові проголосувати 19% тих, хто визначився та має намір голосувати. Тимошенко підтримують 18,2% таких респондентів. Чинний президент Петро Порошенко опинився на третій позиції, за нього віддати свої голоси готові 15,1%.

За члена фракції «Опозиційний блок», народного депутата Юрія Бойка готові віддати свої голоси 10,0%, Анатолія Гриценка — 8,5%, лідера «Радикальної партії» Олега Ляшка — 7,0%, за депутата Євгена Мураєва — 3,6%, за екс-директора гірськолижного курорту «Буковель» Олександра Шевченка — 2,9%. Міськголову Львова Андрія Садового готові підтримати 2,7% респондентів, а кандидата від партії «Опозиційний блок — Партія миру та розвитку» Олександра Вілкула — 2,6%.

«Зеленський має відносно вищі електоральні показники серед виборців Півдня та Сходу, у Києві — ділить першість з Порошенком, на Донбасі — з Бойком. Тимошенко лідирує у Центрі та на Півночі, на Заході — поділяє лідерську сходину з чинним Главою держави. Останній — лідер симпатій серед виборців Галичини», — йдеться у повідомленні.

Дані Соціса, КМІС і Центру Разумкова

Серед опитаних, які впевнені, що підуть на вибори та визначились з вибором, 23% відповіли, що підтримають Зеленського. За чинного президента проголосували б 16,4% виборців, а за Тимошенко — 15,7%.

Три відомих і гідних довіри соціологічних компанії – «Социс», КМІС і Центр Разумкова – опитали 11 000 виборців у всіх областях України (без окупованих територій) методом особистого інтерв’ю за місцем проживання респондента. Статистична похибка: +/– 0,9%.

За різними матеріалами Громадського

порошенко вибори-19 рейтинг зеленський тимошенко

Знак гривні
Знак гривні