Вакарчук не підтримуватиме жодного кандидата в Президенти

І правильно, щоб не компрометувати себе. Раніше він заявив, що й сам у Президенти не йде, але якось хоче "привести якомога більше нових облич" у політику, ймовірно, натякаючи на парламентські вибори. Вакарчук заявив, що "у джинсах зробить більше, ніж у краватці", що призвело до жартів у соцмережах.

Фронтмен групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук заявив, що у нього немає планів щодо підтримки жодного з кандидатів у президенти.

Про це він сказав в ефірі телеканалу ZIK.

"Мені важливо, що кандидати в президенти роблять, а не що вони говорять... Зараз почнеться кампанія, кожен з кандидатів покаже себе, свої вчинки і люди зроблять вибір", - зазначив Вакарчук.

Він виключив можливість підтримки будь-кого з кандидатів через якісь обіцянки або вигоди.

"Я виключаю сам факт того, що через якісь політичні насолоди, дивіденди, вигоди, я міг би почати розмову про підтримку кого-небудь", - наголосив співак.

Крім того, Вакарчук зазначив, що на його погляд, парламентські і президентські потрібно розглядати в комплексі.

"Зараз дуже важливо озброїти виборця можливістю зробити усвідомлений вибір, а потім захистити його. Захистити політично. Не тільки нові люди в політиці будуть визначати долю країни, але й можливість людей контролювати політиків", - додав музикант.

Раніше Вакарчук заявив, що не балотуватиметься на виборах президента 31 березня. У той же час він пообіцяв, що не буде залишатися "в стороні" і має намір разом зі своєю командою працювати над перемогою проєвропейських сил в Україні.

Лівий берег

Знак гривні
Знак гривні