Бойовики підбили вантажівку ЗСУ. Десять поранених

16 січня на Луганщині, неподалік від села Троїцьке Попаснянського району, бойовики обстріляли вантажівку з військовими ЗСУ, десятеро бійців отримали поранення й бойові травмування.

Про це повідомив керівник Попаснянської військово-цивільної адміністрації Сергій Шакун телеканалу “UA: Донбас”, - передає Новинарня.

На спеціальному брифінгу надвечір командир 72 омбр Руслан Татусь підтвердив факт обстрілу військового автомобіля бригади на східній околиці населеного пункту Троїцьке з боку бойовиків “ЛНР”.

За його словами, в рамках тилового забезпечення вантажівка “Урал-4329” підвозила продукти й воду на взводно-опорний пункт. Обстріл було здійснено із ПТРК (протитанковий ракетний комплекс) із напрямку села Калинове в той час, коли машину розвантажували.

Унаслдіок обстрілу автомобіль було пошкоджено, зазнали поранень п’ять військовослужбовців, ще п’ять отримали бойові травмування – акубаротравми.

За словами полковника Татуся, двоє бійців у важкому стані, троє – зазнали травм середньої тяжкості.

Всім пораненим надана кваліфікована медична допомога в лікувальному закладі.

Комбриг підкреслив, що бойовики грубо порушили режим припинення вогню – “новорічно-різдвяне перемир’я”, оголошене з 29 грудня.

війна луганщина

Знак гривні
Знак гривні