У Фастові через вибух газу обвалилася частина житлової п'ятиповерхівки (ФОТО)

У Фастові Київської області через вибух газу обвалилася частина п'ятиповерхового житлового будинку.

Про це повідомляють на сайті Держслужби з надзвичайних ситуацій.

"У п'ятиповерховому житловому будинку на третьому поверсі попередньо стався вибух газу. У результаті вибуху відбулося руйнування третього, четвертого і п'ятого поверхів", - розповіло джерело.

У поліції Київської області повідомили, що зараз на місці події працюють медики, рятувальники, наряди поліції, а також фахівці-вибухотехніки.

"На місце події вирушила кінологічна служба, яка буде задіяна для пошуку людей, які, можливо, зникли. Поліція забезпечує охорону громадського порядку від можливих проявів мародерства", - повідомляють на сайті поліції.

Спікер ДСНС у Київській області Вікторія Рубан в ефірі 112 каналу заявила, що, за попередньою інформацією, загиблих немає. Постраждала одна людина. Рятувальники проводять евакуацію жителів.

ДСНС підтвердила, що в результаті вибуху ніхто не загинув. Будинок повністю відключено від електро-, водо- і газопостачання. Для евакуйованих мешканців організовано пункт обігріву, у двох сусідніх лікарнях і в ліцеї підготовлено 100 місць для тимчасового проживання відселених мешканців будинку.

ЛБ

київщина

Знак гривні
Знак гривні