Омбудсменка Денісова знепритомніла під час виступу Порошенка (ВІДЕО)

Президент заявив, що вона зараз перепрацьовує через необхідність у будь-який спосіб звільнити українських моряків:

Український омбудсмен Людмила Денісова знепритомніла у прямому ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV.

Це сталося під час виступу президента Петра Порошенка, коли він говорив про причини захоплення українських кораблів Росією поблизу Керченської протоки.

Порошенко перервав свій виступ і допоміг відвести Денісову за межі студії.

25 листопада російські прикордонники із застосуванням зброї захопили в районі Керченської протоки буксир "Яни Капу" і малі броньовані артилерійські катери ВМС ЗСУ "Бердянськ" і "Нікополь". 24 українці, що перебували на захоплених суднах, були заарештовані за рішенням судів Сімферополя і Керчі до 25 січня 2019 року. Потім моряки були етаповані до Москви в СІЗО "Лефортово", а троє поранених утримуються в медблоці слідчого ізолятора "Матроська тиша".

3 грудня за рішенням Європейського суду з прав людини Росія повинна була надати офіційне пояснення про причини затримання українців, їхнє місце перебування, а також їхній стан здоров'я і надану медичну допомогу. Денісова повідомила, що офіційної інформації з цього приводу не надходило. Російський омбудсмен Тетяна Москалькова телефоном повідомила їй про те, що троє поранених моряків перебувають у лікарняному ізоляторі "Матроської тиші".

Український омбудсмен скерувала до МЗС РФ запит для відвідання полонених.

Лівий берег

азов агресія денісова порошенко

Знак гривні
Знак гривні