Бойка й Льовочкіна виключили з фракції Опоблоку через Рабіновича. Новим головою обрали Новинського

Фракція "Опозиційний блок" виключила зі свого складу депутатів Юрія Бойка і Сергія Льовочкіна, які пішли на союз з партією "За життя" Вадима Рабіновича і Віктора Медведчука. Натомість Керівником фракції "Опозиційний блок" у Верховній Раді обрано Вадима Новинського.

У 2014 році "Опозиційний блок" створювався на уламках ПР як штучна структура, націлена виключно на проходження в парламент. У "Опоблоку", який отримав 9,43%, були два основні акціонери - групи Ахметова і Фірташа, які ділили усе в пропорції 50 на 50. Номінальні співголови фракцій до сьогодні: Олександр Вілкул і Юрій Бойко. Перший представляє "ахметівське" крило, другий - "фірташівське".

У кулуарах парламенту Юрій Бойко і Вадим Рабінович повідомили про те, що "найближчим часом буде створена нова депутатська група "Опозиційна платформа", в якій будуть опозиційні депутати".

Своєю чергою, депутат Рабінович додав, що "особисто працює над тим, щоб зібрати у групі якомога більше депутатів".

Згідно з регламентом, кількість осіб у депутатській групі не може бути меншою, ніж кількість осіб у найменшій фракції, сформованій протягом 1-ї сесії. Такою фракцією було ВО "Батьківщина" в складі 19 осіб.

Нагадаємо, 9 листопада група депутатів "Опозиційного блоку" (так зване "крило Бойка-Льовочкіна") вирішила укласти союз з партією "За життя", фактичним лідером якої є проросійський політик Віктор Медведчук. Пізніше це об'єднання вирішило висунути Бойка кандидатом у президенти.
За матеріалами Лівого берега

Від Текстів:

Ходять чутки, що Росія намагається консолідувати усі проросійські сили в Україні під проводом Медведчука.

Але група Ахметова, або хоче грати свою гру, або ставить на Порошенка. Льовочкін вже заявив, що його вигнав з фракції Порошенко. У будь-якому разі, розкол на проросійському фланзі це добре.

Нагадаємо, що підприємства Ахметова, які знаходяться на окупованій території у нього фактично конфісковані і ними зараз управляє Курченко.

Рада конфлікт

Знак гривні
Знак гривні