Суд заарештував екс-помічника депутата Паламарчука у справі Гандзюк

Колишнього помічника депутата Миколи Паламарчука Ігоря Павловського заарештовано у справі про вбивство херсонської активістки Катерини Гандзюк до 3 грудня без права внесення застави.

За інформацією від джерел ЛБ, Павловського затримали в Херсоні ще минулої суботи.

У Службі безпеки підтвердили, що висунули Павловському підозру щодо співучасті в убивстві (ч.3 ст 27 п.4,6,11,12 ч.2 ст. 115 Кримінального кодексу (умисне вбивство).

В прокуратурі також підтвердили арешт Павловського.

Нагадаємо, 31 липня у Херсоні Гандзюк облили концентрованою сірчаною кислотою. Вона отримала опіки 40% шкіри та сильне пошкодження очей, і перенесла численні операції.

4 листопада 2018 року Гандзюк померла у лікарні. Цього ж дня поліція перекваліфікувала кримінальне провадження щодо нападу на активістку на статтю "Закінчене вбивство".

Відомо про п'ятьох осіб, яких обґрунтовано підозрюють у замаху на вбивство Гандзюк. Це Сергій Торбін, Віктор Горбунов, Володимир Васянович, В'ячеслав Вишневський і Микита Грабчук. Усі вони є учасниками бойових дій на сході України в складі добровольчих формувань, зокрема - Української добровольчої армії. Торбін і Васянович нагороджені орденами "За мужність" III ступеня. Однак невідомими залишаються замовники вбивства.

Журналістки Оксана Денисова і Тетяна Ніколаєнко в своєму Telegram-каналі оприлюднили ім'я ймовірного посередника між замовником і організатором вбивства Гандзюк. За інформацією журналістів, цим посередником виявився помічник народного депутата Паламарчука Ігор Павловський, який передавав гроші "за роботу" підозрюваному в організації вбивства Сергію Торбіну.

6 листопада Паламарчук повідомив, що звільнив свого помічника, який фігурує у розслідуванні, щоб уникнути тиску на слідство.

корупція кримінал гандзюк херсонщина паламарчук павловський

Знак гривні
Знак гривні