С Россией в сердце: на виборах в ДНР-ЛНР намалювали явку 80%

Варто було взяти в серце в Росію - й пішли дикі своєю неправдоподібністю цифри, як у матушці:

Центр Луганська, листопад 2018

У голосуванні нібито взяли участь 1,6 млн осіб з явкою понад 80%.

"Народні псевдореспубліки" продовжують дивувати своєю математикою, яка суперечить здоровому глузду. За словами глави СБУ Василя Грицака, після опублікування заздалегідь визначених кураторами з Кремля результатів фейкових виборів так звані виборчкоми продовжили бавитися з "цифрами", - йдеться в іронічному повідомленні української СБУ.

Так, сьогодні о 8 годині ранку у "ДНР" відзвітували про обробку понад 97% бюлетенів. У виборах нібито взяли участь 1,6 млн осіб з явкою у понад 80%.

"Усього у "ДНР", за даними терористів, працювало 408 виборчих дільниць. Тобто, за 12 годин роботи на кожну з них в середньому припадає майже 4 тис. виборців. Знову нескладна арифметика - за годину, якщо вірити "виборчкомам", голосувало 326 жителів тимчасово окупованих територій, тобто за 18 (!) секунд виборець встигав віддати свій голос. Не дивно, що завдяки такому «блискавичному волевиявленню» окупанти не менш блискавично намалювали необхідні цифри своїм маріонеткам: Пушиліну - 60,9% голосів, Пасічнику - 68,4%", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Росія призначила "вибори" у "ДНР" та "ЛНР" на 11 листопада всупереч протестам України і попередженням міжнародного співтовариства.

На території, підконтрольній бойовикам "ЛНР", так зване "дострокове голосування" почалося вже 9 листопада. Цього ж дня Служба безпеки оприлюднила заготовлені результати "виборів" - за даними спецслужби, заздалегідь уже "намалювали" для перемоги Дениса Пушиліна у так званій "ДНР" 55%, Леоніда Пасічника у "ЛНР" - 63%. Явку повинні були показати у кількості 70% "виборців.

Лівий берег

донеччина маразм луганщина сепаратизм

Знак гривні
Знак гривні