Помер Богдан Жолдак

Вчора раптово помер 70-річний український письменник, драматург і кіносценарист Богдан Жолдак. Про це повідомив голова Національної спілки письменників України Михайло Сидоржевський на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Важка звістка. Як мені повідомив Василь Трубай, щойно (після 16:00) раптово помер Богдан Жолдак (відірвався тромб). Царство Небесне, друже Богдан. Ми запам'ятаємо тебе як потужного майстра слова і неперевершеного життєлюба", - написав Сидоржевський.

Богдан Жолдак народився 13 лютого 1948 року в м. Київ. Він був ведучим декількох телевізійних програм на УТ-1 і каналі "1 + 1" і щотижневої радіопередачі на Першому каналі Національного радіо. Жолдак працював на кіностудії "Рось", викладав сценарну майстерність на кінофакультеті Київського державного інституту театрального мистецтва ім.Карпенка-Карого.

Жолдак є також автором книг "Гаряча Арктика"," Гальманах"," Капці". Автор сценаріїв фільмів "Відьма", "Козаки йдуть!", "Іван і кобила", "Дорога на Січ" та інших. За літературну і театральну діяльність отримав безліч нагород, зокрема премії ім. Богдана Хмельницького, ім. Леоніда Череватенка і премію "Воїн світла".

Лівий берег

література мистецтво жолдак

Знак гривні
Знак гривні