Окуєву вбили зі зброї, завезеної з-за кордону

Експерти встановили, що зброя, з якої рік тому вбили прес-офіцера Міжнародного добровольчого батальйону імені Дудаєва Аміну Окуєву, іноземного виробництва. Про це повідомив начальник відділу комунікацій ГУНП у Київській області Микола Жукович.

"Досудове розслідування триває. Воно перебуває на контролі. Зараз балістичною експертизою встановлено, що зброя, яку знайшли в полі неподалік від місця убивства, і кулі - однакового походження, і ця зброя іноземного виробництва", - сказав Жукович.

Підозрюваних у вбивстві Окуєвої досі немає. Поліція розслідує це вбивство як замовлене.

Нагадаємо, 30 жовтня 2017 року близько 20:00 невідомі особи на автодорозі поблизу залізничної станції "Глеваха" Київської області розстріляли автомобіль, в якому перебували Аміна Окуєва і Адам Осмаєв. Окуєва загинула, Осмаєв отримав поранення ноги.

1 червня 2017 року на подружжя також було скоєно замах, під час злочину кілер був поранений стріляниною у відповідь і затриманий. У нього знайшли паспорт на ім'я Олександра Дакара. У справі про замах зачитали обвинувальний акт, рішення буде виносити суд присяжних.

ЛБ

окуєва кримінал

Знак гривні
Знак гривні