Львівський водій намагався з'їсти пластикові права, а коли їх виймали з його рота - покусав поліцейського (ВІДЕО)

27 жовтня на проспекті Чорновола (Львів) водій авто BMW 320 порушив правила дорожнього руху, а під час перевірки документів, вирвав у патрульного водійське посвідчення й намагався його з’їсти.

Водія зупинили за порушення ПДР: чоловік не виконав вимоги дорожнього знаку 4.1 «Рух прямо». Спочатку водій визнав своє порушення та пояснив, що поспішає на хрестини доньки.

Під час перевірки документів з’ясувалося, що на водія раніше оформляли протокол за керування в нетверезому стані й був тимчасово позбавлений прав.

Коли патрульний перевіряв через чергову частину, чи не закінчився термін позбавлення прав, водій вирвав своє посвідчення й почав втікати:

Потім чоловік спробував з’їсти водійське посвідчення, водночас почав давитися та задихатися. Патрульний намагався витягти посвідчення з рота, але чоловік вкусив його за палець.

Водій повідомив, що проковтнув водійське посвідчення. На місце події викликали швидку:

Проте, як з’ясували патрульні, насправді порушник заховав документ під футболкою.

Пізніше чоловік добровільно віддав посвідчення патрульним.

«Перевіривши посвідчення в інформаційних базах, виявили розбіжності, а саме: різнились категорії, а на звороті не було вказано кінцевий термін дії посвідчення, хоч на лицевій стороні термін дії зазначений. Також викликав сумнів спосіб нанесення тексту на посвідченні», – повідомили у відділі комунікації патрульної поліції Львівщини.

Після оформлення всіх адміністративних матеріалів чоловіка доставили в Шевченківський відділ поліції, де слідчий вилучив документ на експертизу. Правоохоронці мають з’ясувати походження посвідчення.

Видання Заборона

Львів поліція курйоз автомобілі

Знак гривні
Знак гривні