Державний Приватбанк виплатив 1 млрд Суркісам

Державний "Приватбанк" врегулював суперечку з сім’єю Суркісів щодо відшкодування капіталізованих внесків.

Про це повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело в банку, - передає Економічна правда.

"Понад 1 млрд грн вже відшкодовано", - сказав співрозмовник агентства.

Крім цього, джерело повідомило про стан касації в рамках судової тяганини з Акцент-банком.

"Ми поки не отримали рішення суду, але готові його виконати й здійснити відшкодування", - сказав співрозмовник.

Як уточнила прес-служба Приватбанку, банк виконує всі рішення українських судів, які вступили в силу.

При цьому судові рішення на користь Суркісів оскаржені Приватбанком у Верховному Суді, банк не виплачував кошти в рамках виконавчого провадження.

Щодо рішення Верховного Суду на касацію Приватбанку і Національного банку, фінустанова до теперішнього часу не отримала відповідного документа.

У той же час, в прес-службі відзначили, що наразі Приватбанк показує хороші фінансові результати, має ліквідність і, відповідно, можливість виконувати рішення судів без звернення за додатковим капіталом до свого власника - Міністерства фінансів.

Нагадаємо, Кабінет міністрів 18 грудня 2016 року прийняв рішення про націоналізацію Приватбанку і купівлю Міністерством фінансів 100% його акцій за 1 грн.

На етапі тимчасової адміністрації в банку була проведена процедура конвертації коштів інсайдерів банку в капітал (bail-in).

27 грудня 2016 року Окружний адмінсуд Києва відкрив провадження за позовом А-банку до НБУ, Фонду гарантування й тимчасового адміністратора Приватбанку.

Голова правління Приватбанку Олександр Шлапак заявив, що в позовах до банку йдеться про суми близько 1 млрд гривень зобов'язань перед сім'єю Суркісів і близько 360 млн гривень - перед колишніми акціонерами банку.

банки суркіс

Знак гривні
Знак гривні