Львівських анархістів порізали ножами, один у важкому стані. Поранені заявляють, що нападники - ультраправі (ФОТО)

У результаті нападу постраждали з ножовими пораненнями 4 активіста львівського "Чорного стягу" - дві дівчини і двоє хлопців. Один із постраждалих хлопців - Сергій Господінін - отримав важку травму голови та ножове поранення в область грудної клітини, - пише Українська правда. У лікарні, куди доставили постраждалих, "Громадському" повідомили, що важко постраждалий Сергій Господінін підключений до апарату штучного дихання - йому зробили операцію.

Представник "Чорного стягу" додав, що нападники були "з ножами та молотками". За його словами, нападників "було близько 20".

Парамбуль підкреслив, що розпізнав на декількох нападниках футболки з написом "Національний корпус". Він зазначив, що дехто з нападників прикривав обличчя маскою, дехто - ні.

За словами представниці "Чорного стягу" Вероніки Яблонської, яка у результаті нападу отримала ножові поранення, учасники організації не проводили акцій, а на них напали зненацька.

Яблонська уточнила, що отримала "глибоке ножове поранення в ногу" і "втратила багато крові".

"Ми грали у футбол біля школи за цирком, коли переодягалися, побачили групу людей у чорному одязі. Напали, били телескопами (телескопічними битами - ред.), ножами", - розповіла вона.

Олександра Омеляш, яка постраждала унаслідок нападу, сказала, що отримала "забиття та ножові поранення".

"Це все було дуже швидко, почали на нас нападати, ми спочатку намагалися відбиватися, але потім зрозуміли, що це не допоможе і просто почали закриватися руками. Після цього вони пішли, але через кілька хвилин знову повернулися", — розповіла вона.

Тут більше фото

Львів кримінал праві

Знак гривні
Знак гривні