Слідом за аргентинським російським кокаїном, затримали 2 тонни бразильського з логотипом Єдина Росія (ФОТО)

Контейнери з кокаїном, маркованим лого "Единая Россия", прибули в бельгійський порт Гент із Бразилії. Затримана партія стала найбільшою в історії міста - дві тонни за раз:

У порту бельгійського міста Гент поліція затримала партію кокаїну вагою у 2 тони – це 3 контейнери з 1903 брикетами наркотику, повідомляє «Радио Свобода». Пакунки були марковані логотипом російської політичної партії «Единая Россия» (це партія влади, якою керує прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв; партія підтримує президента РФ Володимира Путіна).

В агентстві лікарських препаратів EMCDDA зазначили, що саме на бельгійські порти припадає майже половина всіх вилучень кокаїну в Європі. За даними агентства, наркотик усе частіше доставляють через північні порти.

Нагадаємо, 21 серпня в Аргентині спалили кокаїн, який був виявлений в одному з будинків посольства Росії в Буенос-Айресі. Наркотики знищили в крематорії в присутності міністра безпеки країни Патрісії Буллрич і посла РФ Дмитра Феоктистова.

У лютому працівники поліції Аргентини і РФ затримали 5 осіб, серед яких виявилися росіяни – співробітники посольства РФ в Аргентині. У їхній дипломатичній пошті було виявлено приблизно 400 кг кокаїну. Вантаж був запакований у 12 валіз і призначався для перевезення в РФ.

Заборона

кримінал бельгія росія аргентина Бразилія

Знак гривні
Знак гривні