Журналісти ТСН протестують проти появи дружини Медведчука на каналі. Що означає такий поворот Плюсів?

Журналісти «Телевізійної служби новин» виступили проти участі в шоу на «1+1» Оксани Марченко, телеведучої, дружини лідера проросійської організації «Український вибір» Віктора Медведчука.

«Ми, журналісти «Телевізійної служби новин», дізналися про те, що в найближчому сезоні шоу «Танці з зірками» на «1+1» може взяти участь Оксана Марченко. Ми не поділяємо це рішення керівництва каналу і засуджуємо появу в телевізійному ефірі особи, яку пов’язують близькі стосунки з президентом Російської Федерації [Володимиром] Путіним. Чоловік Марченко, Віктор Медведчук, неодноразово робив проросійські заяви, зокрема, нібито про те, що в Україні триває не зовнішня агресія, а громадянська війна», – йдеться в заяві, яку поширюють у соціальних мережах журналісти ТСН.

Журналісти додають, що подружжя Медведчука та Марченко «жодного разу за роки війни не засудило російську агресію на Донбасі та анексію Криму».

«Навіть той факт, що шоу є розважальним, не виправдовує появи дружини Медведчука Оксани Марченко в ефірі нашого телеканалу… Як колектив ТСН, ми не можемо вплинути на інший проект каналу, але залишаємо за собою право публічно висловлювати свою позицію щодо цієї ситуації і хочемо запевнити, що рішення каналу «1+1» не позначиться на редакційній політиці «Телевізійної служби новин», – зазначають співробітники ТСН.

Марченко та Медведчук наразі не коментували позицію журналістів ТСН.

Радіо Своода

Про що свідчить анонсована поява дружини Медведчука на "Плюсах"?

Власник 1+1 Ігор Коломойський публічно заявляв, що на виборах президента підтримуватиме Юлію Тимошенко. В політичній тусівці давно ходять чутки про співпрацю Тимошенко і Медведчука.

Раніше один з основних "журналістів-розслідувачів" каналу Олександр Дубинський запостив спільне фото із Ігорем Гужвою, відомим російським пропагандистом, редактором видання Страна.ua, та Андрієм Портновим, заступником голови адміністрації президента Януковича.

Ці два факти можуть слугувати підтвердженням чуток, які давно ходять у політикумі про те, що Тимошенко вступила в альянс з Росією заради перемоги на виборах президента України.

протест вибори-19 плюси змі медведчук

Знак гривні
Знак гривні