Хитрі контрабандисти вдавали, що вони лосі. Їм це не допомогло (ВІДЕО)

У Волинській області на кордоні з Польщею прикордонники знайшли у лісі імітатори слідів лося, які контрабандисти планували використати для незаконного перетину кордону, повідомляє Держприкордонслужба.

Під час патрулювання на ділянці відділу «Новогрузьке» офіцер внутрішньої та власної безпеки Луцького прикордонного загону поблизу державного кордону знайшов поліетиленовий пакет, який був замаскований у траві. Правоохоронець виявив у пакунку імітатори слідів лося. Ймовірніше за все, контрабандист мав намір використовувати ці сліди для незаконного перетину кордону через контрольно-слідову смугу і таким чином ввести в оману прикордонників.

Конструкцію вилучили. Наразі тривають заходи зі встановлення власника імітатора слідів тварини.

У ДПСУ зазначили, що контрабандисти вдаються до багатьох хитрощів, щоб перевезти через кордон цигарки. Їх ховають у днищах, баках для пального, в колесах й стелях транспортних засобів, а також переправляють квадрокоптерами, човнами або водою: «Інколи зустрічаються більш креативні контрабандисти, які ховають товар у вугіллі, в рулонах паперу, у пиломатеріалах, у салі, глині, серед іграшок», — додали у відомстві.

Заборона

контрабанда волинь

Знак гривні
Знак гривні