Три місяці роботи в Текстах. Стипендія для початківців у дата-журналістиці

Тексти оголошують конкурс на інтернатуру. Кошти, які ми виграли минулого року на Data Journalism Awards, ми вирішили заінвестувати в нове покоління data-журналістів. В кінці травня ми оберемо 1 інтерна, який працюватиме та навчатиметься у редакції впродовж 3 місяців.

Ця стипендія зорієнтована на дата-журналістів-початківців, студентів та аспірантів, які цікавляться наступними дисциплінами, або вивчають їх: статистика, журналістика, програмування. Також важливо мати базові навички роботи з даними.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати мотиваційний лист на пошту texty.team@gmail.com з позначкою «Інтернатура, дата журналіст». Зроблена інфографіка чи проект з дата-журналістики буде суттєвим плюсом.

Перевага надаватиметься претендентам, які володіють основами програмування, навичками роботи з даними (R, Python, Qgis, OpenRefine тощо).

Умови: Оплачувана full-time практика впродовж 3 місяців з потенційною можливістю продовження контракту. Розмір стипендії дозволить жити в Києві, орендуючи житло. Орієнтовний термін інтернатури: червень-серпень 2018 року.

Кінцевий термін подачі заявок: 15 травня.

редакційне

Знак гривні
Знак гривні