Чиновника-браконьєра застрелили на полюванні. Браконьєрством займалась уся верхівка району

Полювання в Сумській області, під час якого застрелили заступника голови Лебединської райдержадміністрації Івана Легкого, відбувалося за участі інших обласних високопосадових силовиків та з грубими порушеннями закону. Чиновник і сам полював з використанням забороненої зброї та в заборонений період - іншими словами, вся верхівка району займалася високопосадовим браконьєрством.

Про це пише журналіст Станіслав Речинський, редактор сайту ОРД і радник глави МВС Авакова, - передає Новинарня.

За його словами, підозрюваний у вбивстві Легкого – приватний підприємець Сергій Коваленко.

Загалом на полюванні разом із єгерем було дев’ять осіб, полювали на кабана.

“Підозрюваний стріляв вздовж номерів, що є грубим порушенням правил полювання. А ще більш диким є те, що він стріляв картеччю. Це суворо заборонено на всій території України. Плюс, зараз не сезон полювання на кабана. Ну, і склад мисливчиків показовий. Чиновник райдержадміністрації, прокурор, мент-економіст і приватні підприємці”, – йдеться у повідомленні Речинського в соцмережі.

Крім Івана Івановича Легкого, зазначає радник міністра, також на полюванні були присутні прокурор Сумської міської прокуратури Рекуненко Борис Павлович, старший оперуповноважений управління захисту економіки УМВС в Сумській області Кисіль Євген Володимирович, приватний підприємець Іваницький Олег Васильович, пенсіонер Лагуткін Юрій Леонідович, Ломинський Володимир Ілліч, водій підприємства “Полтавагазводобування”, єгер і син убитого.

Журналіст ставить риторичні запитання: чому єгер не зупинив численні порушення законодавства і брав у них участь? Чому прокурор, поліцейський і чиновник адміністрації брали участь у цьому злочині?

“І як ви думаєте, при такій тісній дружбі, чи бачитиме прокурор будь-які порушення в діях чиновників райадміністрації? В діях поліцейського? Чи дотримуватимуться законодавства України підприємці – учасники спільного полювання, сподіваючись на допомогу друзів по полюванню? Чи ці незаконні полювання – міні-випадок кругової поруки? Коли всі замазані в злочинах, і тому один одного завжди покриватимуть?” – пише Речинський.

“Кругова порука. І не тільки в райцентрі Сумської області, а по всій країні. Всі замазані і всі один одного покривають”, – констатує журналіст.

У поліції заявляли, що кваліфікують подію як нещасний випадок. Про остаточну кваліфікацію обіцяють повідомити пізніше.

Як відомо, на полюванні загинув також регіонал Євген Кушнарьов.

сумщина кримінал екологія

Знак гривні
Знак гривні