В окупованому Криму - рекордна кількість рейдів силовиків по домівках татар

У листопаді в анексованому РФ Криму зафіксоване рекордне число рейдів силовиків по домівках кримських татар.

Про це йдеться в доповіді за період 16 серпня-15 листопада 2017 року, яку презентувала голова ММ ООН Фіона Фрейзер на брифінгу 12 грудня в Українському кризовому медіа-центрі, - передає Новинарня.

За її словами, під час обшуків десятьох кримських татар заарештували та обвинуватили в екстремістській діяльності.

Крім того, 49 кримських татар були заарештовані та перебували під вартою за проведення мирних одиничних пікетів у різних населених пунктах Криму. Дев’ятьох кримських татар затримали та звинуватили у скоєнні адміністративних правопорушень.

“В особливо кричущому випадку, кримський татарин був заарештований 13 вересня працівниками ФСБ і взятий під варту без зв’язку з зовнішнім світом. Наступного дня його залишили на автобусній зупинці у Сімферополі у тяжкому фізичному та емоційному стані з явними ознаками тілесних ушкоджень. Його били та катували, зокрема, електричним струмом, щоб примусити зробити його звинувачувальні заяви проти самого себе та інших осіб. Офіційного протоколу його арешту складено не було, як і не було висунуто офіційного обвинувачення проти нього”, – зазначила голова ММ ООН, розповідаючи про наругу окупантів над Ренатом Параламовим.

Параламова побили “до нерухомого стану”.

крим росія окупація татари анексія репресії

Знак гривні
Знак гривні