Польща вводить платні дозволи на працевлаштування іноземців

З січня наступного року в Польщі вступають в силу нові правила працевлаштування іноземців. Про це повідомила Мажанна Скочок, директорка повітового управління праці в місті Груєць (Мазовецьке воєводство).

Як пише ZAXID.net з посиланням на Польське радіо, за словами Мажанни Скочок, декларацію про намір працевлаштувати іноземця, яка видається роботодавцю безкоштовно, буде замінено платними дозволами на сезонні роботи, зокрема, рільництво, садівництво, туристичну та гастрономічну галузі. «Ці дозволи на сезонну роботу будуть двох видів: два етапи надання дозволів будуть стосуватися іноземців, які перебувають за межами Польщі, а один етап - іноземців, які вже перебувають у Польщі та мають дозвіл на легальне перебування на іншій підставі, ніж сезонні роботи», - сказала вона.

Якщо йдеться іноземців, які перебувають за межами Польщі, роботодавець буде складати заяву про надання дозволу на сезонні роботи. На підставі цього документу іноземець зможе відкрити візу в Польщу. Іноземці, що мають біометричні паспорти, зможуть в'їхати з таким дозволом до Польщі без віз. Роботодавець зобов'язаний зареєструвати іноземного працівника в управлінні праці.

економіка польща

Знак гривні
Знак гривні