Два попи УПЦ МП благословили козаків ЛНР на війну проти України (ФОТО)

Священики УПЦ Московського патріархату в місті Кадіївка (колишній Стаханов) на Луганщині благословили на війну проти України більш як 140 бойовиків так званого “6-го гвардійського окремого мотострілецького козачого полку” 2-го армійського корпусу “ЛНР”.

Подія сталася на Покрову, 14 жовтня, в храмі святого великомученика і цілителя Пантелеймона, передає Новинарня з посиланням на сепаратистські ЗМІ.

Священики Української православної церкви, які благословили бойовиків НЗФ – протоієрей Сергій Варнавський та протоієрей Іоан Реденко.

Очолив ”торжества” командир полку Володимир Полуполтінних.

Після урочистого проголошення “козачої присяги 1918 року” рядові, сержанти і офіцери зі складу НЗФ “ЛНР” приклалися в храмі до Євангелія, хрестів і святкових ікон. Потім, підійшовши до прапорів і сівши на коліно, цілували шашку і полковий прапор з георгіївською стрічкою.

“У напутній проповіді отець Сергій пояснив, що Луганська земля перебуває під покровом Божої Матері, як і сам полк, в який вона явилася в 2014 році ще при першому командирі Дрьомову П. Л. через свій образ “Ікону Богородиці Луганської”. Він побажав усім захисникам кріпості духу, вірності обов’язку та слову, а також перемоги над супостатами, зрадниками Віри Православної, вбивцями мирного населення і руйнівниками російського Донбасу”, – передають сепаратистські “Новости Новороссии”.

Прес-секретар голови Верховної Ради України, громадський активіст Андрій Ковальов, реагуючи на події, закликав очільників Московського патріархату в Україні заборонити служіння двом “терористам у рясах”, а СБУ – оголосити отців Сергія Варнавського та Іоана Реденка в розшук.

луганщина сепаратизм Церква

Знак гривні
Знак гривні