На Закарпатті добудували Бескидський тунель

На Закарпатті завершили будівництво нового Бескидського тунелю. Про це повідомила Українська правда з посиланням на Twitter в.о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євгена Кравцова.

"Тунель збудовано! Зараз будуємо колії на підходах. Наприкінці жовтня починаємо колійні роботи всередині", - написав він.

Довжина тунелю становить 1764,5 м, з порталами 1822 м.

Як відомо, у липні "Укзалізниця" повідомляла, що роботи з будівництва Бескидського тунелю планується закінчити 6 листопада 2017 року.

Будівництва нового Бескидського тунелю розпочали 29 жовтня 2013 року та планують закінчити в ІI кварталі 2018 року. Перший етап – проходку верхнього уступу було завершено в січні 2016 року.

Наприкінці грудня 2013 року Кабінет міністрів схвалив залучення позики від Європейського інвестиційного банку у розмірі 55 мільйонів євро на будівництво Бескидського тунелю.

Для України Бескидський тунель має стратегічне значення, оскільки цим маршрутом перевозяться вантажі до західного кордону країни, а також понад 60 % транзитних вантажів у напрямку Західної та Центральної Європи. Він також є другим за довжиною після Лутугинського залізничного тунелю в Луганській області.

Знак гривні
Знак гривні