В Києві проведуть Personal Democracy Forum про нові технології та можливі ризики їх використання

25 – 26 вересня 2017 року в НСК "Олімпійський" (вул. Велика Васильківська 55, м. Київ) відбудеться Personal Democracy Forum Ukraine, організований Громадянською мережею ОПОРА, TransparenCEE, TechSoup, ePaństwo Foundation в співпраці з ОБСЕ/БДІПЛ та ПРООН.

Візьміть участь у події, зареєструвавшись тут! Для українських учасників, які проживають не в Києві, буде надана обмежена кількість тревел-грантів.

Темою цього року буде:
The Civic Side of TECHnocracy

Personal Democracy Forum Ukraine – це щорічна конференція, яка проводиться в багатьох містах по всьому світі та об'єднує топових технологів, учасників кампаній, урядових посадовців, журналістів та науковців для дводенного марафону презентацій, воркшопів та відкриття можливостей для налагодження зв'язків у сфері викликів громадських технологій.

Після успішного минулорічного досвіду, PDF Ukraine буде організовано в Україні вже вдруге, 25 – 26 вересня 2017 р. Цього разу ми сфокусуємося як на позитивних тенденціях, так і на можливих ризиках, які можуть з'явитися разом з технологіями. «Як використовувати технології для орієнтованих на людину рішень без створення додаткових ризиків?» — це питання буде основним, на яке ми спробуємо відповісти.

Ми сподіваємося, що технології допоможуть підвищити рівень демократії, співпраці та інклюзивності - кажуть організатори форуму. Однак, ми також усвідомлюємо можливість ризиків та розчарувань при активному використанні технологій. Технології не тільки характеризуються своїм негативним чи позитивним впливом. Вони також супроводжуються новими соціальними та політичними викликами і відсутністю чіткої реакції. Ми, як громадські активісти, не можемо ігнорувати ці розробки. Ми відчуваємо відповідальність за пошук рішень та формування рекомендацій для подолання цих викликів.

Ми очікуємо близько 200 учасників з усієї України, міжнародних гостей, спікерів та організаторів семінарів, які обговорюватимуть шляхи пошуку потрібного балансу між активністю в офф- і онлайн режимах, необхідність орієнтованого на людину підходу в розвитку громадських технологій. Ми обговоримо такі теми, як прозорість і конфіденційність, небезпека технофілії для демократії, стале співробітництво громадянського суспільства та ІТ-спільноти. Зрештою, ми розглянемо, наскільки відкриття даних громадських послуг вплинуть на посилення співпраці між містами та громадянами.

Більше інформації та реєстрація на форум: pdfukraine.org
Програма форуму тут
Приєднатися до події на Фейсбуці можна тут

Знак гривні
Знак гривні