В інституті Патона 200 комп'ютерів генерували Bitcoin, спецслужби не змогли пропустити нагоду

Держава у дії: замість зайнятися боротьбою із злочинцями та диверсантами, нацполіція та СБУ продовжує захоплювати комп"ютерну техніку: "на території державного підприємства «Лікувально-оздоровчий центр» Інституту електрозварювання ім. Патона київська поліція спільно з СБУ виявили 200 одиниць комп'ютерного обладнання для генерації криптовалюти Bitcoin, так звані «майнери», яке працювало з порушенням законодавства України."

технології розвиваються, - сказав би Євген Борисович

Про це йдеться у постанові Святошинського районного суду Києва, - передає Громадське.

У ході досудового розслідування встановлено, що «кілька осіб за попередньою змовою з корисних мотивів вирішили здійснити підробку банківських документів». «Випуск і обіг грошових сурогатів криптовалюти Bitcoin на території України заборонені згідно з ч. 2 ст. 32 Закону України «Про Національний банк України», – йдеться в постанові.

Зауважується, що протиправним діям сприяли службові особи Лікувально-відновлювального центру.

Суд дозволив Нацполіції провести огляд Лікувально-оздоровчого центру з метою розшуку і вилучення речей та документів, пов'язаних з генерацією Bitcoin.

Нагадаємо, що у травні цього року в Україні відкрили перший bitcoin-автомат. Автомат цифрової валюти, яка створена і працює в мережі інтернет, розташований в одному з торговельних центрів Одеси.

краса технології кримінал

Знак гривні
Знак гривні