ЄС розширив санкції проти Росії через незаконне переправлення турбін у Крим

Євросоюз ввів санкції проти заступника міністра енергетики Росії Андрія Черезова, глави департаменту Міненерго Євгена Грабчака і гендиректора «Технопромекспорт» Сергія Сокира-Грілки, а також трьох російських партнерів компанії Siemens.

Відповідне рішення оприлюднене в офіційному журналі ЄС.

Про це пише Громадське.

Санкції, зокрема, запроваджені проти заступника міністра енергетики Росії Андрія Черезова, глави департаменту Міненерго Євгена Грабчака, гендиректора «Технопромекспорт» Сергія Сокири-Грілки, а також трьох російських партнерів компанії Siemens.

Нагадаємо, Siemens заявила, що всі чотири газотурбінні установки, які в обхід санкцій за анексію були поставлені для електростанції в Тамані, — незаконно переміщені в анексований Крим.

Siemens призупинить поставки газових турбін клієнтам, що підконтрольні російській владі.

Siemens, зокрема, продовжить кримінальне переслідування посадових осіб компанії-клієнта («Технопромекспорт»), відповідальних за переміщення турбін.

Також компанія продовжить судовий процес, покликаний запобігти постачанням нового обладнання в Крим і забезпечити повернення вже поставленого.

5 липня Reuters повідомило, що Росія направила до Криму газові турбіни німецького концерну Siemens, попри санкції ЄС. Концерн Siemens заперечив постачання турбін до Криму.

7 липня Siemens почала розслідування поставок РФ турбін в анексований Крим.

скандал німеччина крим технології санкції анексія

Знак гривні
Знак гривні