У Львові напівстихійно утворюється нове гігантське несанкціоноване сміттєзвалище (ВІДЕО, КАРТА)

Сміття, що вивозять з переповнених контейнерів під будинками, складують на західній околиці Львова – неподалік аеропорту Львів.

скріншот з відео аерозйомки

Перезавантажувальна станція компанії з вивозу сміття «АВЕ Львів» на вул Північній у Львові все більше схожа на нове міське сміттєзвалище.

Станом на 13 липня тут накопичилось понад 4000 тонн відходів, які звозять з переповнених сміттєвих майданчиків.

Повітряна відеозйомка, зроблена вдень 13 липня на вул. Північній у Львові, свідчить, що тут накопичились тисячі тонн сміття. Перезавантажувальна станція, призначена для тимчасового перезавантаження сміття на великі смітєвози, які мали б відразу вивозити ТПВ на полігони, перетворилась фактично на нове міське сміттєзвалище.

Заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак підтвердив, що на відеозйомці зафіксований актуальний стан перезавантажувальної станції компанії «АВЕ Львів» на вул. Північній у Львові

«Станом на цей час там орієнтовно знаходиться близько 4 тисячі тонн сміття. Вони вивозять туди постійно сміття замість того, щоб вивозити його за межі міста. Просто з майданчиків вивозить сміття туди. І це неприпустимо, бо кількість сміття на цьому майданчику постійно збільшується. Якщо вони туди завезли 50 тонн, а вивезли – 20 тонн, то решта ж залишається. Вони про це мовчать, інформацію не дають. Але кількість сміття там збільшується щоденно. По факту з перевантажувальної станції вони утворили звалище в межах міста, – заявив Сергій Бабак. – Хоча під час засідання держкомісії з надзвичайних ситуацій йшлось про те, що все місто має бути очищено від сміття. Все місто – це також і перевантажувальні станції. На інших перевантажувальних станціях все чисто та продезинфіковано».

місце нового сміттєзвалища

За словами Бабака, Залізнична райадміністрація і департамент ЖКГ Львівської міськради неодноразово скеровували приписи до «АВЕ» щодо недопущення творення нового звалища, але компанія не реагує на них

Раніше губернатор Львівщини Олег Синютка обіцяв очистити Львів від сміття до 14 липня.

Нагадаємо, що з 30 червня офіційно вивезення сміття зі Львова координує ЛОДА. Згідно з укладеною угодою, розрахованою на два роки, мерія платитиме за ці послуги 300 млн грн в рік.

За матеріалами Львівського порталу та Захід.нет

Львів жкг скандал

Знак гривні
Знак гривні